Меню

Пам‘ятайте!
Лише від Вас залежить майбутнє лісу!

19 травня в ДП “Борзнарайагролісгосп ”

Ви є тут

19 травня в ДП “Борзнарайагролісгосп ”

19 травня в ДП “Борзнарайагролісгосп” відбулася виїзна нарада по питанню підвищення ефективності лісогосподарських заходів та обміном досвідом.

У виїздній нараді брали участь директори, лісничі агролісогосподарських підприємств КП «Чернігівоблагроліс» та спеціалісти лісового господарства охорони і захисту лісу.

Робота розпочалась із виступу директора ДП «Борзнарайагролісгосп» Стахорського Л.О. Спочатку він поділився власним досвідом управління підрозділом в сучасних умовах. Далі виступили голови Борзнянської РДА Проскура В.А. та Райради Горбащенко В.В. Потім усіх присутніх ознайомили з порядком огляду виїзного семінару.

Огляд теплиць, розсадників та екологічної стежки агролісогосподарського підприємства

Огляд протипожежного приміщення та пожінвентаря агролісогосподарського підприємства:

Подальшим етапом зустрічі був виїзд в ліс на об’єкти, лісових культур та їх огородження, лісові культури берези, плантація новорічних ялинок, сприяння природному поновленню, рубки в молодняках, огляд рекреаційних пунктів.

Окрім екскурсій по лісокультурним об’єктам була також організовано культурна програма, яка включала поїздку до музеїв «Ганнина Пустинь» та народного художника О.Ф. Саєнко

 

Проведення виїзних семінарів дає позитивний результат – проходить обмін досвідом щодо підвищення ефективності лісогосподарських заходів та висівання в оптимальні агротехнічні строки посіву, ознайомлення з практикою колег щодо вирощування посад. матеріалу у відкритому грунті, в контрольованому середовищі та із закритою кореневою системою; проведення робіт по живцюванню, закладанню шкільних відділень для вирощування декоративного садивного матеріалу тощо. Подібні об'їзди стимулюють директорів, лісничих, помічників лісничих до покращення роботи на відмінний результат.

 

 

Календар

пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
березня 2019
 

Ми на карті